Студенти Львівського коледжу культури і мистецтв у музеї вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

0
515

20 лютого 2019 року, у Державному меоріальному музеї Михайла Грушевського у Львові спільно з Львівським коледжем культури і мистецтв відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Студенти Львівського коледжу культури і мистецтв

У цей День в музеї прозвучала літературно-музична композиція “Герої не вмирають” у виконанні студентів режисерського та хореографічного курсів Львівського коледжу культури і мистецтв: Єлизавети Назаренко, Діани Констанінової, Михайла Гнатів, Юлії Федини. Звукорежисер: Вікторія Феняк. Режисер Єлизавета Назаренко. Викладач: Ярослава Богун.

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

У виконанні студентів прозвучали вірші Світлани Бояркевич: “Лист до мами”, “Колискова”; Марії Скочиліс “Тобі тільки 20…”; Романа Рембіша “Мій Криме”. Пісні “Я не хочу гратись у війну” та “Україна”, а також танець “Крим – Україна”.

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

Колектив Музею висловлює щиру вдячність студентам коледжу за зворушливе виконання композиції, присвяченої пам’яті Нашим Героям, полеглим на Майдані під час Революції Гідності.

Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

Особливу подяку висловлюємо директору Львівського коледжу культури і мистецтв Григорію Лавриніву, за національно-патріотичне виховання молодих талантів України.

Напишіть відгук