• 22 квітня 2019 року Український культурний фонд та Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові в рамках програми «Створюємо інноваційний культурний продукт» уклали угоду про надання гранту для реалізації культурного проекту «Створення смартфонного додатку для Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові».

Проект передбачає створення 20 тривимірних моделей. Серед них, насамперед, меморіальна вілла та речі родини Грушевських,  а також львівський пам’ятник, присвячений історику.

Всі тривимірні об’єкти будуть зібрані у наборі листівок. Використовуючи камеру смартфона відвідувачі зможуть безкоштовно завантажити створений додаток та переглядати тривимірні моделі музейних предметів на відповідних поштівках. Даний набір слугуватиме популяризації музею та, завдяки подарунковому формату, зацікавить широке коло відвідувачів.

  • 22 травня 2019 року тендерним комітетом музею на веб-порталі Держзакупівлі. онлайн було оприлюднено оголошення про проведення процедури закупівлі послуг передбачених укладеним  договором та проектом, який реалізується за підтримки Українського культурного Фонду.

Новини нашого грантового проекту від УКФ

Фігурка декоративна. Фонди ДМММГ у Львові кн. вступу № 7225, інв. № 106 РП

Команда проекту відібрала музейні предмети для 3D сканування

Для тих, хто слідкує за нашим грантовим проектом. Поки тривають процедури із закупівлі послуг передбачених проектом із створення смартфонного додатку для музею, який реалізується...

Новини