Запрошуємо на презентацію додатку доповненої реальності «DMH Lviv AR»

0
3871
презентація додатку

Ну ось і добігла до завершення робота над нашим грантом від Українського культурного фонду. Запрошуємо усіх охочих 10 жовтня 2019 року о 15 год. до Львівської вілли Михайла Грушевського (вул. Івана Франка, 154) на презентацію проекту смарфонного додатку доповненої реальності для експонатів Львівського музею Михайла Грушевського – «DMH Lviv AR»

Додаток доповненої реальності «DMH Lviv AR» – це можливість за допомогою смартфону віртуально «прогулятися» меморіальним будинком всесвітньо відомого історика, автора монументальної праці «Історія України-Руси», голови Української Центральної Михайла Грушевського.

Тривимірна цифрова модель будівлі дозволяє побачити пам’ятку архітектури початку ХХ ст. з усіх боків і побувати у всіх закутках автентичної вілли (від підвалу до горища), де майже 12 років мешкала родина Грушевських.

Тривимірна модель музею
Тривимірна модель музею

Завантаживши безкоштовно додаток на свій смартфон, за допомогою спеціально виготовлених поштівок, також можна зблизька «познайомитися» із родинними реліквіями Грушевських, речами, якими сім’я користувалася у побуті і які були невід’ємною частиною їхнього життя, а зараз зберігаються у фондовій колекції Львівського музею Михайла Грушевського. Окрім того, у додатку представлено інші оцифровані музейні експонати – автентичні речі доби Української Революції.

Додаток розроблено командою Skeiron для Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові. Проект реалізовано за підтримки Український культурний фонд.

#УКФ
#Skeiron
#доповненареальність
#інноваційний
культурний_продукт


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь