Музей Михайла Грушевського у Львові запрошує на ІІ Форум музейних інновацій

0
1507
Музей Михайла Грушевського у Львові

Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові запрошує до участі у ІІ Форумі музейних інновацій, що відбудеться 25-26 травня 2019 р. у музеї (м. Львів, вул. І.Франка, 154).

Програма форуму включає проведення музейних семінару та фестивалю.
25 травня 2019 р. відбудеться музейний семінар, тема якого: «Музей поза Музеєм».
Метою проведення семінару є ознайомлення учасників із сучасними науково-освітніми методами роботи із відвідувачами, застосуванням їх у музейній практиці, створення платформи для спілкування та обмін досвідом між музейниками.

У час роботи форуму 26 травня 2019 р. будемо раді бачити Вас на ІІ Музейному фестивалі «Свято в Президентському саді», який цьогоріч присвячено 20-літтю закладення саду Президентами країн Центрально-Східної Європи під час Саміту у Львові 1999 р.

На фестивалі Ваш музей може представити свою видавничу базу, сувенірну продукцію, майстер-класи, інтерактивні заходи та інші засоби комунікації з потенційними відвідувачами.

Мета фестивалю – можливість ознайомити львів’ян та гостей міста із музейними напрацюваннями, а також запізнати цікаві музеї України не виїжджаючи за межі Львова.
Формат проведення заходів: презентації, майстер-класи, професійні діалоги і консультації. Участь у форумі та фестивалі візьмуть провідні спеціалісти-музейники.
Витрати на проживання та харчування здійснюються за кошти учасників або відряджаючої сторони.

Кількість місць обмежена, тому реєстрація учасників на Форум є обов’язковою та триватиме до 15 травня 2019 р.

Реєстрація за формою: https://forms.gle/bRnZKchqHAyocTW87

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 097-384-48-18 – Софія Легін

Напишіть відгук