Виступ хору “Етерія” у домі Грушевських

0
3728
Хор
Хор "Етерія" у Музеї Михайла Грушевського

12 липня 2015 р. у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові, в рамках проекту “Ніч у Львові”, відбувся виступ хору “Етерія”.

«Етерія» – хоровий колектив храмів святих Василія Великого і Блаженного Олексія Зарицького та Блаженних Новомучеників українського народу.

Виступ хору  "Етерія" у Музеї Михайла Грушевського
Виступ хору “Етерія” у Музеї Михайла Грушевського

Колектив було засновано 19 січня 2012 року. В творчому доробку хору чотири літургії різних композиторів, єрусалимська утреня, духовні твори українських та закордонних композиторів.

Виступ хору "Етерія" у Музеї Михайла Грушевського
Виступ хору “Етерія” у Музеї Михайла Грушевського

Рік тому учасники гурту додали до свого репертуару авторські та народні пісні. Останні прозвучали у цей святковий вечір у музеї.

Виступ хору "Етерія" у Музеї Михайла Грушевського
Виступ хору “Етерія” у Музеї Михайла Грушевського

Чарівні голоси хористів наповнили дім Грушевських неймовірною атмосферою українського етно, подарувавши всім присутнім незабутні емоції. Опісля виступу, зачаровані виконанням гості неодноразово прохали колектив заспівати іще декілька пісень.

Це перший виступ хору у Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові і ми сподіваємося, що у майбутньому на нас чекає ще багато спільних та цікавих проектів.


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь