Завітай до музею, візьми участь у конкурсі та вигравай подарунки

0
3659
Обери музей свого настрою

Шановні друзі!

19 травня 2016 року у Львові стартував новий проект  «Обери музей свого настрою», який передбачає представлення у музеях різних за тематикою заходів за принципом «один день – один музей». Проект триватиме до  24 червня і наш музей теж бере у ньому участь, а саме – 02 червня 2016 р. о 16.00 у нас відбудеться унікальна екскурсія “Непізнані закутки Музею Грушевського. Небуденні історії”.

В цей день відвідувачі заглянуть в усі кімнати, підвали, горища музею, дізнаються про історію будівництва вілли, почують історії, що траплялись під час реставрації будинку та облаштування у ньому музею.

Тривалість екскурсії – 1 год. 30 хв. , вартість – 30 грн./ ос.

Оскільки кількість місць у групі обмежена, то бажана реєстрація за телефоном – (032) 276-78-52

 

 

Обери музей свого настрою

Окрім того, у рамках проекту відбувається конкурс  – “Обери музей свого настрою – ділись враженнями та отримуй подарунки!”

Умови конкурсу прості:
– відвідайте музей в рамках проекту
– зроби селфі на фоні улюбленого експонату з музею та опублікуй на своїй сторінці в соціальних мережах Facebook чи Instagram із хеш-теґом #МузеямиЛьвова.

Що більше музеїв – більше шансів на перемогу!

Щосереди впродовж місяця організатори визначатимуть п’ять переможців, які отримають подарунки від наших партнерів. Серед призів будуть розігруватись: квитки на екскурсії по місту, одноденні тури Львовом та Львівщиною, квитки на театральні вистави, у розважальні центри, на майстер-класи, а ще цікаві книги від львівських видавництв.

А яким стане Ваше музейне відкриття?!

Організатори проекту: Львівська міська рада спільно із музеями м. Львова.
Партнери проекту: Чудо Тур, туроператор «Відвідай», туристична фірма «Час на мандри», Львівський драматичний театр ім. Л. Українки, Майстерня карамелі, Видавництво старого Лева та сімейно-розважальний комплекс «Ігроленд».


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь