Вітаємо з Міжнародним днем музеїв!!!

0
4906
Музей Михайла Грушевського у Львові

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня музеїв. Музей Михайла Грушевського у ЛьвовіУ цей весняний день дякуємо Вам за визначний внесок у національне відродження України, подвижницьку діяльність на ниві збереження та популяризації духовної спадщини українського народу, адже Ваша життєва позиція та професійна діяльність завжди слугує національній ідеї, зміцненню й розбудові Української держави та її мистецьких надбань.

Бажаємо Вам наснаги у творчій праці та нехай завжди з Вами буде мудре слово славетного музейника Ілларіона Свєнціцкого:

„Так, скрізь є герої, навіть серед скромних і тихих музейників. Нехай же пам’ять про них завсіди жевріє іскриною дяки в серцях потомних. І коли ми маємо що хвилі вислови щирої дяки тим, що колись не жаліли ні гроша, ні труду на зібрання прекрасних пам’яток давнього мистецтва й письменства, то частину її мусимо перенести і на тих, що [власною] ціною … допровадили у цілости зібране до нинішніх днів … життя”.

 

З повагою,

Колектив Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь