Запрошуємр на майстер-клас з декорування Стрітенської свічки

0
248
Стрітення

31 січня 2024 р. о 12 год. запрошуємо дітей та дорослих до музею на майстер-клас з декорування Стрітенської свічки.

Проведе майстерку педагог Дитячої школи народних мистецтв, керівник гуртка фітодизайну Марта Лудчак.

Свято Стрітення Господнє за новим церковним календарем відзначають 02 лютого. У свято слід піти до храму, помолитися про сімейний добробут, зцілення хворих. У церкві на Стрітення відбувається святкова літургія.

До наших днів дійшла традиція освячення свічок у храмі на Стрітення. Перед початком літургії відбувається особливий “Чин благословення свічок” – над свічками читають молитву, їх окроплюють свяченою водою і роздають вірянам. Таку свічку потрібно зберігати вдома і запалювати під час молитви впродовж року.

Майстер-клас організовано у співпраці Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові та Дитячої школи народних мистецтв.

Захід безкоштовний, але у оскільки кількість місць обмежена, то реєстрація обов’язкова за тел. 0973844818.

Необхідні для майстерки матеріали можна принести з собою: свічка воскова, стрічки кольорові тонкі (+-50 см), папір кольоровий цупкий формат А4, ножиці, олівець простий. Але якщо їх у вас не буде, не хвилюйтеся ми обов’язково подбаємо про те, щоб ви мали з чим працювати та отримали задоволення від творчості


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь