Запрошуємо відвідати виставку на вшанування пам’яті Михайла Грушевського

0
3211
Вшанування Михайло Грушевський

86 років тому, 24 листопада 1934 р., не стало Михайла Грушевського. Сьогодні в церкві Св. Ольги та Єлизавети відбулася заупокійна Служба Божа за родину Грушевських: Михайла, Марію та Катерину.

На вшанування пам’яті Великого Українця у музеї експонується виставка на матеріалах фондової колекції.

Виставка на вшанування пам'яті Михайла Грушевського
Виставка на вшанування пам’яті Михайла Грушевського

На виставці представлено ікони: Одигітрія (Старосамбірщина, І пол. ХVІІ ст.), Матері Божої з Ісусом Христом (с. Ратичів, Томашівськихй повіт, ХІХ ст.), Ісус Христос (поч. ХХ ст. В 1918 р. привезена з Києва від Адріана Леонтовича – січового стрільця, котрий був в охороні Михайла Грушевського), мідеворит «Зображення Св. Діви Марії, що перебуває при оо. Василіянах», Володимирівська Богородиця (худ. Н.Чубак), Пресвята Богородиця Львівська (худ. М.Скоп, 2015 р.), Божої Матері (худ. О. Сатурська, 2014 р.).

А також некрологи та нещодавно набута колекція натільних хрестів, хрестів-мощовиків та ладанок (ХVІІ-ХІХ ст.), що зберігалася в родині репресованого священника та була подарована музеєві.

Виставка на вшанування пам'яті Михайла Грушевського
Виставка на вшанування пам’яті Михайла Грушевського

Виставку можна відвідати щодня з 10 до 17 год. (крім суботи-неділі) з дотриманням всіх карантинних норм (температурний скрінінг, дотримання соціальної дистанції, захисна маска, використання дезінфектора).

Фото: Ігора Гнатіва


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь