Запрошуємо на виставку “Над тліном. Перетворення”

0
430
Над тліном. Перетворення

1 листопада о 16 год. запрошуємо до Львівської вілли Грушевських (вул. І.Франка, 154) на відкриття виставки «Над тліном. Перетворення», де будуть представлені відпрацьовані гільзи снарядів, розписані мистцями: Лесею Бабляк-Тетерук, Лілею Гнатиків, Юлією Долинською,  Зоряною Опанащук, Ольгою Опанащук та Наталкою Шуст- Цимбалюк, Віктором Жмаком.

Війна … Страшне слово, яке із поняття з далекого минулого перетворилось на реальність.

Війна навіть на відстані від лінії активних дій вносить корективи в наше життя,впливає на емоційний стан, створює побутові проблеми, змінює звичне, сіє тривогу, примушує миритися із втратами… І кожен шукає якийсь сховок, свою нішу для порятунку своєї зраненої психіки…

Тому творчість часто і буває таким рятівним колом, а особливо коли до рук потрапляють відпрацьовані частини снарядів, гільзи чи футляри від набоїв і усвідомлюєш, що ці речі – не просто докази нашого опору, не просто атрибути цієї священної визвольної війни, а й артефакти, які викликають цілу палітру емоцій.

Розуміння того, що кожна гільза,кожен футляр від сняряду в свій час побував в руках наших воїнів і завдяки їм захистив нас, вирвані куски металу свідчать про шалені ризики і неймовірну мужність і самопожертву наших захисників.

Зброя – це тлін і руйнація. Мистецтво – життєстверджувальна сила краси. Тому перемагає життя і в руках львівських (і не тільки) художників гільзи розцвітають квітами, орнаментами, словами і символами.

СЛАВА УКРАЇНІ І СЛАВА ЗСУ!


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь