Запрошуємо на виставку мистецьких робіт студентів ЛНАМ

0
270
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові

20 червня 2024 р. о 16 год. запрошуємо до  Львівської вілли Грушевських (вул. І.Франка, 154) на відкриття виставки робіт студентів кафедри реставрації Львівської Національної Академії Мистецтв.

На виставці представлені мистецькі роботи студентів виконані під час технологічного практикуму у техніках іконопису, олійного живопису, графіки, золочення.

афіша ЛНАМ

Виконання студентами кафедри РТМ ЛНАМ (І – VI семестрів) копій живописних робіт охоплює матеріали теоретичних та практичного циклів дисциплін «Технологія та матеріалознавство», «Технологічний практикум» і виявляє можливості самостійного розв’язання проблем, що пов’язані з вивченням творів станкового живопису.

Завдання дисципліни є здобуття досвіду про різні техніки виконання, що допоможе в майбутньому при ідентифікації творів живопису та у проведенні консерваційних та реставраційних заходів.


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь