Запрошуємо на відзначення 157 річниці від дня народження Михайла Грушевського

0
315
у родинному колі

29 вересня 2023 р. запрошуємо до музею (вул. І.Франка, 154) на відзначення 157 річниці від дня народження Михайла Грушевського.

Святкування, традиційно, розпочнеться об 11 год. покладанням квітів до пам’ятника Михайлу Грушевському на проспекті Шевченка у Львові.

покладання квітів

Цьогоріч заходи, які відбуватимуться у музеї, пройдуть під гаслом «У родинному колі». На відвідувачі очікуватиме відкриття двох виставок:

  • о 14 год. – «Душі цвіт на многая літ» – виставка, яка також присвячена 140-річчю від дня народження художника Михайла Жука. Зокрема, можна буде оглянути оригінальний мистецький твір майстра «Яблунева гілка», який художник, з авторським побажанням подарував Марії Грушевській.

яблунева гілка

  • о 15 год. «У родинному колі» – виставка, присвячена Галицькій родині Грушевських, члени якої дбайливо, попри тоталітарний радянський режим, усі заборони і страхи зберегли та донесли до наших часів пам’ять та родині реліквії сім’ї Грушевських. Раритети з якими можна буде ознайомитися: оригінальні світлини, епістолярій, вишивки родини та багато іншого.

у родинному колі

Окрім того очікуємо спогадів від нащадків Галицької родини Грушевських та поетичний сюрприз від доброго друга та шанувальника музею. А співоче «слово» нам подарують наші друзі, чарівні дівчата, учасниці гурту автентичного співу «Жива».


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь