Запрошуємо на Різдвяну коляду

0
374
Малюнок Тетяни Казанцевої
Малюнок Тетяни Казанцевої

12 січня, о 16.30, запрошуємо усіх охочих до Львівської вілли Грушевських (вул. І.Франка, 154) на Різдвяну коляду.

У цей благословенний час Різдвяного празнування у затишному куточку вілли сім’ї Грушевських Вас буде вітати церковний хор “Покрова” Церкви Покрови Пресвятої Богородиці Згромадження Салезіян УГКЦ. Художній керівник та реґент хору – Ірина Янчинська.

У цих привітних стінах зберемося однією дружньою родиною, щоб  одностайно приєднатися до величавого зимового обрядового дійства, щоб возвеличити радість народження Божого Сина Ісуса Христа.

В цей день у музеї дзвіночком роздзвениться коляда, залунає щедрівка, щоб повіншувати вас щастям, здоров’ям на Многії літа! А разом із різдвяним співом пролунає поетичне слово Великого Українця Михайла Грушевського, якого ми знаємо не лише як історика, видатного вченого світового рівня, провідника національної ідеї – першого голови українського парламенту – Української Центральної Ради, фундатора Української незалежної держави, але і як талановитого літератора, який колись хотів бути белетристом.

Поряд із колядою Ви почуєте фрагменти поетичних та прозових творів М. Грушевського, частину яких він писав тут, у стінах цієї оселі.


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь