Запрошуємо на презентацію проєкту “Фотографія, що оживає 3”

0
1156
“Фотографія, що оживає 3”

24 вересня 2020 року о 14:00 год. в саду Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові відбудеться презентація та вручення пам’ятних фотоальбомів учасникам Міського проєкту “Фотографія, що оживає 3”.

Цей проєкт організований Навчально-методичним центром освіти м. Львова та Управлінням освіти ДГП ЛМР, який був започаткований у рамках Єдиного культурно-освітнього простору і присвячувався таким подіям: перший альбом – 160 річчю від дня народження Івана Франка, другий альбом – періоду національно-визвольної боротьби та 100-річчю Соборності України, третій – видатним жінкам України.

Метою цьогорічного проєкту було заохочення дітей шкільного віку до проведення пошукової роботи та відтворення історичних світлин відомих жінок України, а також поширення та популяризації цієї інформації у своїх спільнотах. У проєкті взяли участь 47 учасниць із 27 закладів загальної середньої освіти м. Львова.

Про жінок-українок у світі ходять легенди. Українки ставали королевами, впливали на політику великих держав, з’являлися на полотнах знаменитих художників, робили наукові відкриття, виступали на світових сценах, засновували школи і писали книжки. Нам є ким пишатися, ким захоплюватися і на кого рівнятися!

Запрошуємо долучитися до нашої урочистої події. Велике прохання: не забувати про засоби особистої безпеки під час карантинних обмежень.


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь