Запрошуємо на майстер-клас з писанкарства

0
347
писанкарство

18 квітня 2024 р. об 11 год. запрошуємо до музею (вул. І.Франка, 154) дітей та дорослих до музею на майстер-клас з писанкарства.

Проведуть майстерку педагоги Дитячої школи народних мистецтв Софія Канас,  Віра Дигас, Ігор Баран

Писанкарство – це унікальне мистецтво ручної роботи – виготовлення писанок, тобто яєць, на яких наноситься орнамент та символіка за допомогою різноманітних кольорів та технік.

Традиція розфарбовувати яйця виникла дуже давно, ще у дохристиянський період. Прості писанки розмальовують у різних країнах, але саме в Україні писанкарство перетворилося на справжнє мистецтво.

Писанка —  яйце, декороване традиційними символами, які пишуться за допомогою воску й барвників. Існує понад 100 символічних малюнків для писанок. Символічне значення мають і кольори писанок.

Тож маєте нагоду створити свою власну писанку, розмалювати та наповнити власним змістом.

Майстер-клас організовано у співпраці Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові та Дитячої школи народних мистецтв.

Вартість заходу – за ціною вхідного квитка до музею (діти – 30 грн., дорослі – 60 грн.). Оскільки кількість місць обмежена, то реєстрація обов’язкова за тел. 0973844818.

Із необхідних для майстерки матеріалів потрібно принести з собою видуте яйце. За все решта ми обов’язково подбаємо, щоб ви мали з чим працювати та отримали задоволення від творчості


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь