Запрошуємо на ІІ Музейний фестиваль «Свято в Президентському саду»

0
3926
Музей Михайла Грушевського у Львові

У неділю, 26 травня 2019 року, з 12 до 18 год. усіх львів’ян та гостей міста запрошуємо відвідати ІІ Музейний фестиваль «Свято в Президентському саду», який відбудеться на садибі Львівського дому Грушевських (вул. І.Франка, 154). Присвячено фестиваль 20-річчю яблуневого саду, що був висаджений в травні 1999 року президентами країн Центральної Європи під час Саміту у Львові.

Родзинка цьогорічного фестивалю – презентація різними музеями з усієї України своєї сувенірної продукції, видань, майстер-класів, інтерактивних заходів. Мета цієї «родзинки» – можливість ознайомити львів’ян та гостей міста із музейними напрацюваннями, а також запізнати цікаві музеї України не виїжджаючи за межі Львова.

Музейний фестиваль “Свято в Президентському саду”, 2018 р.
Музейний фестиваль “Свято в Президентському саду”, 2018 р.

Окрім того, впродовж дня на вас чекають майстри народної творчості: Марія Іванишин, Степан Помфюк, Віра Олеш, Надія Гнат, Оксана Мартинович та Дмитро Каганюк, Ірина Шевчик, Марта Новицька, Марія Янко та інші.

Також відбудуться: ярмаркові забави, лицарські бої, виставки живопису, іконопису, вишивки, виробів з бісеру, книжкові виставки, майстер-класи з гончарства, соломоплетіння, витинанки, виготовлення ляльки-мотанки та зернових кораликів, хусткування та багато іншого.

Музейний фестиваль “Свято в Президентському саду”, 2018 р.
Музейний фестиваль “Свято в Президентському саду”, 2018 р.ий сад, свято

Під час фестивалю можна буде насолодитися виступами етногуртів «Родовід», «Ойкумена»,”Світлиця”, фольклорні колективи та львівські естрадні виконавці: «МедОркерстра», Nastya Il’kiv .

Потрапити на фестиваль можна буде абсолютно безкоштовно.


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь