У музеї відкрили виставку вихованців Львівського художнього ліцею “Зимова казка”

0
3159

18 грудня 2019 р. у музеї відбулося відкриття різдвяно-новорічної виставки творчих робіт вихованців Львівського художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв “Зимова казка”.

На виставці представлені понад 50 художніх робіт на різдвяно-новорічну тематику учнів 8-11 класів.

Різдво – це особливий час родинного тепла та затишку, коли дотримуються традицій та звичаїв, коли збираються за одним столом, час коли творять та вірять у дива. Цей святковий настрій із запахом цинамону, загадкові образи зимової магії, духу Різдва намагались відтворити та передати глядачу наші учні.

Відкриття різдвяно-новорічної виставки "Зимова казка"
Відкриття різдвяно-новорічної виставки “Зимова казка”

Гармонія кольору та форми, динамічні сюжетні ліній, цікава композиція вдало поєднані в графіці, живописі та роботах в техніці холодного батику. Ця виставка є своєрідним підсумком навчального семестру, де учні мали змогу використати здобуті знання з кольорознавства, композиції та живопису, в своїх творчих роботах.

Довідка:
Львівський художній ліцей при ЛНАМ розпочав роботу 1 вересня 2010 року. Це загальноосвітній навчальний заклад з профільною спрямованістю освіти та наданням практичних навичок учням середнього та старшого шкільного віку (8 – 11 класи) у галузі образотворчого мистецтва.

Окрім загальноосвітніх дисциплін ліцеїсти вивчають композицію, рисунок, живопис, кольорознавство, текстиль, народні промисли тощо.

Відкриття різдвяно-новорічної виставки "Зимова казка"
Відкриття різдвяно-новорічної виставки “Зимова казка”

Основною метою ліцею є виявлення обдарованих дітей середнього та старшого шкільного віку (8 – 11 класи) в галузі образотворчого мистецтва, а також сприяння реалізації творчих здібностей талановитої молоді, яка зможе продовжувати навчання у Львівській національній академії мистецтв, а також в інших профільних навчальних закладах України.

За роки навчання ліцеїсти ставали неодноразовими переможцями різноманітних художніх конкурсів міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів, а також переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін.


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь