«Поезія як аристократизм мислення». Творча зустріч із Юлією Курташ-Карп

0
422
Юлія Курташ- Карп

24 березня 2024 року о 15 год. запрошуємо до Львівського музею Михайла Грушевського(вул. І. Франка, 154) на творчу зустріч «Поезія як аристократизм мислення»  із відомою львівською поеткою Юлією Курташ-Карп. Подія відбудеться у рамках Національного тижня читання поезії. Слово- зброя і музи не мовчать – це кредо справжнього українського митця у нашій одвічній боротьбі за свободу. Наближаємо перемогу разом.

Юлія Курташ-Карп – знана сучасна українська поетеса, сценаристка, перформерка і лібретистка. Авторка і режисер знакових літературно-мистецьких прожектів та телефільмів. Член НСПУ та НСЖУ.

За багатогранну мистецьку діяльність відзначена багатьма відзнаками і літературними преміями.

Відомий літературний критик, академік Іван Дзюба зазначав, що «поетичний доробок Юлії Курташ-Карп вирізняється навіть на тлі далеко не бідного на яскраві явища нашого новітнього літературного сьогодення».

Творчі зустрічі із поеткою – це своєрідні камерні поетичні моновистави на вістрі часу. Вони сповнені глибокими змістами, непідробною щирістю, проникливим словом і неабияким артистизмом. Як слушно зауважив блискучий український композитор і піаніст Олександр Козаренко: « Вслухаючись у музику поетичного слова Юлії Курташ-Карп ми прориваємось до великих Правд».


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь