Музей запрошує на Великодню виставку

0
2663
Виставка

У понеділок, 18 квітня 2022 р., о 15 год. запрошуємо до Львівського музею Михайла Грушевського на відкриття виставки “Великдень”, де представлено роботи вихованців Дитячої школи народних мистецтв.

Виставка «Великдень» – ретроспективна та присвячена 30-річчю школи Дитячої школи народних мистецтв. На виставці представлено кращі дитячі роботи з текстилю, живопису, скульптури і кераміки на великодню тематику. Всі експонати виконані учнями різного віку. Куратор виставки Марта Стрільчук.

Виставка "Великдень"
Виставка “Великдень”

«Великдень – світле і радісне свято життя… І ми веселимось. Веселимось побідою любови вселюдської над вселюдською смертю і побідою життя нашого народнього над темнотою і смертю, страхом і неволею. Ся побіда теж здобута любовю великою до свого народу, що не повірила ворожим голосам, які віщували йому смерть неминучу, і не побояла ся зневаги, кари і муки, розвіяла ті мороки смерти й неволі що були обсїли наш нарід », – писав Михайло Грушевський.

Понад сто років потому ми знову тримаємо бій, і обов’язково переможемо темноту, смерть, страх і неволю. І у такий важкий час, саме світла та чиста дитяча творчість дає нам віру у те, що наш світ все ж таки прекрасний.


Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/roman_sites/data/www/dmh.lviv.ua/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009

Залишити відповідь