Музей відчиняється для відвідувачів

0
329
Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові
Друзі! Повідомляємо, що музей відновлює свою роботу із відвідувачами. На жаль, меморіальна експозиція залишається зачиненою, оскільки ми змушені насамперед подбати про збереження музейних реліквій. Проте, ви можете безкоштовно прогулятися садибою львівської вілли історика та оглянути представлені мобільні виставки про життя та діяльність Михайла Грушевського та його доньки Катерини.
Наразі будемо працювати за таким графіком: щотижня у вівторок та четвер з 12 год. до 15 год. садиба буде відчиненою для відвідувачів (безкоштовно).
Якщо ви маєте невелику групу (5-20 людей) та хочете не тільки прогулятися меморіальною садибою, а й почути трішки більше про Михайла Грушевського, його сім’ю та життя, то можете замовити екскурсію, яка теж буде проводитися просто неба на садибі. Деталі за тел. 276-78-52 або 097-384-48-18 – Софія, або у приватні повідомлення чи на електронну скриньку музею muzej.hrushev@gmail.com ).
Окрім того, щотижня (у суботу, або неділю) ми плануємо проводити для вас цікаві заходи: лекції, зустрічі, покази фільмів та багато іншого. Тематика яких не лише грушевськознавство, але і не без цього ))) Перший захід відбудеться уже 10 квітня, тож слідкуйте за нашими анонсами та новинами.
У разі повітряної тривоги відвідувачів, що в цей час перебувають на території музею ми маємо змогу прихистити.
Будемо раді бачити вас у Львівському домі Грушевських

Залишити відповідь