Не стало Лариси Крушельницької

0
838
Не стало Лариси Крушельницької

12 листопада 2017 року відійшла в засвіти Лариса Крушельницька, життя та діяльність котрої тісно повязі з містом Лева, його минувшиною, сьогоденням та й майбуттям.

Лариса Крушельницька та весь великий рід Крушельницьких — це нелегка історія жертв тоталітарного режиму. Загинула майже вся родина, а Ларисі Крушельницькій вдалось вижити. Для того, щоб донести гірку правду про страшну долю найрідніших, котрі повірили у можливість українізації на радянській Україні і жорстоко поплатилися за це. Для того, щоб підняти на світовий рівень власний голос представниці України — Вченої, Науковця, Археолога. Вона відкрила і дослідила велику кількість памяток минулого, що було авторитетно визнано українськими та зарубіжними фаховими школами.

З настанням Незалежності України Лариса Крушельницька очолила Львівську національну наукову бібліотеку ім В.Стефаника. Це був Її дім, творчий дослідницький центр, це була Її посвята науці, подальшим дослідженням, плеканню української культури. За свою подвижницьку роботу Вона була удостоєна державних почесних нагород та відзнак. Проте, найбільша нагорода – це память, яку заслужила Лариса Крушельницька за відданістьУкраїні, багатолітню плідну працю на ниві української академічної науки, за неоціненний внесок у виховання справжніх українців-патріотів на Її власному прикладі посвяти високим людським ідеалам.

Працівники Державного меморіального музею  Михайла Грушевського у Львові глибоко сумують з приводу непоправної втрати . Схиляємо свої голови перед світлою памяттю Тієї, котру мали честь знати, в котрої мали честь вчитися, котру глибоко поважали.

Відійшла у вічність Берегиня, Жінка, Мати , Вчений, Патріот, Борець, Наставник, Друг, Меценат і, просто, Велика і Світла Людина.

Хай Господь упокоїть Її Душу у світлих чертогах життя вічного.

ВІЧНАЯ ПАМЯТЬ, ВІЧНАЯ ПАМЯТЬ, ВІЧНАЯ ПАМЯТЬ…

Напишіть відгук